محل تبلیغات شما

با اینکه بیش تر از 13 سال ساخت بک لینک رایگان از قابلیت و امکان نوفالو کردن (nofollow) پیوند ها می گذرد، ولی هنوز تقارن زمانی که در کارخانه های تخصصی بهینه سازی حرف از پیوند های نوفالو میکنیم، اکثر اوقات اشخاص ابهامات اکثری دارا‌هستند. این قضیه از این جهت تعجب برانگیز میباشد که به تازگیً یک کدام از آنالیزورهای گوگل آقای Nathan Johns در همایش دورهمی تخصصی بهینه سازی SEMX West تیتر کرده که قابلیت و امکان نوفالو از برهه زمانی عرضه تا به امروز کوچکترین تغییری نکرده میباشد.

در‌این نوشته‌ی‌علمی کاملا توضیح خوا هیم اعطا کرد که نوفالو کردن پیوند چه میباشد، قیمت لینک و پیوند های نوفالو چه‌طور انتخاب می‌گردد و همینطور به شما یاری خوا هیم کرد بفهمید چه هنگامی می بایست از پیوند های فالو و چه وقتی از لینک و پیوند های نوفالو استعمال فرمایید. ولی در صورتیکه هنوز دقیقا با معنی نوفالو آشنا نیستید توصیه می کنیم نخست نوشته‌ی‌علمی لینک و پیوند نوفالو چه است
را مطالعه نمایید.

تاریخچه پیوند های نوفالو
در صدر ببینیم نوفالو کردن پیوند ها از کجا آمده میباشد. اوایل سال 2000، اکثر سئوکاران می دانستند که پیوند ها عضو مهمی از الگوریتم گوگل می‌باشند، براین اساس برای کسب رده بهتر از لینک و پیوند ها سوء به کار گیری می کردند! تمرکز آن ها به مکان کیفیت، بر کمیت بود و اشخاص برای پیوند سازی دست به هر کاری می زدند؛ مثل لینک و پیوند گذاری های غیرعادی در بخش ایده ها وب لاگ ها (که امروزه هم رایج میباشد.)

وب سایت ها از کامنت های اسپم لبریز گردیده بودند و گوگل به‌دنبال راه‌حل میگشت؛ سود سعی برنامه نویس ها گوگل، معرفی صفت نوفالو بود (Nofollow). از این پس یوزرها میتوانستند با نوفالو کردن لینک و پیوند ها به گوگل سیگنال دهند که نمیخواهند لینک و پیوند های متبوع آن‌ها بوسیله گوگل در تحلیل کلی پیوند های ورودی به وبسایت، نظر خواهد شد.

در اویل عرضه، صفت نوفالو اکثراً در نصیب هایی از وب سایت که یوزرها مجاز بودند خودشان پیوند اضافه نمایند، به فعالیت می‌رفت. در پی گوگل از یوزرها درخواست کرد تا از قابلیت و امکان نوفالو، برای پیوند های تبلیغاتی و بخش هایی از وبسایت که به وسیله یوزرها وارد نمی شود نیز استعمال نمایند.

در همین دوران گوگل با به کار گیری از الگوریتم پنگوئن وبسایت هایی را که به صورت غیرطبیعی پیوند سازی کرده بودند (مثل دایرکتوری ها، تبادل لینک و پیوند، پست میهمان و …) را جریمه میکرد.

تاریخچه به روزرسانی های الگوریتم پنگوئن
نکته ای که در‌این دربین نادیده گرفته شده‌است خویش پیوند ها می‌باشند؛ لینک و پیوند ها، بنیان وب را تشکیل می‌دهند و 28 سال پیش به وسیله محقق بریتانیایی Tim Berners-Lee ابتکار عمل شدند. تا قبل از ظهور موتورهای کاوش، یوزرها صرفا به یک طرز میتوانستند تارنما های نو را پیدا نمایند و آن هم بوسیلۀ تعقیب کردن لینک و پیوند ها بود. ولی از آن‌جا که امروزه Home Page مرورگر اکثر یوزرها (در صورتی‌که نگوییم همگی) گوگل میباشد، این شرکت به شکلی سلطه جویانه و آمرانه، درپی راز و سامان دادن به لینک و پیوند سازی وب سایت ها میباشد.

از مطالب بالا می قدرت فهمید که گوگل اصلا طرفدار پیوند سازی غیرطبیعی نبوده و وب سایت هایی که به صورت طبیعی لینک و پیوند سازی می نمایند را دوست دارااست. لینک و پیوند سازی طبیعی یعنی، پیوند سازی کیفیت خوب. به این ترتیب در شکل عدم پیروی از راهبرد های گوگل، وبسایت خویش را جریمه خواهید کرد. توصیه می‌کنیم نوشته‌علمی پیوند سازی غیرطبیعی از حیث گوگل را مطالعه نمایید.

اهمیت بک لینک در رتبه بندی گوگل در سال 2020

بک لینک چه تاثیری بر کسب و کار ما دارد؟

بک لینک چیست و چطور ساخته می شود

پیوند ,لینک ,های ,نوفالو ,ها ,سازی ,لینک و ,و پیوند ,پیوند های ,پیوند سازی ,پیوند ها

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
پایتخت تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ pawereshgh همه چیز آزاد آسمان کویر مراقبت پوست آموزش تخصصی شطرنج حرفه ای کرج مبلمان اداری آذران فضانما رشته های بدون آزمون و ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی صرافی آنلاین