محل تبلیغات شمابازه زمانی ها بود که بعضی ساخت بک لینک رایگاناشخاص تفکر می کردند زمان ی بک پیوند ها به اتمام رسیده و سلسله پیوند سازی در هم اکنون فروپاشی میباشد. با روی عمل وارد شدن بعضا الگوریتم ها در تعدادی سال پیش هم بر این فرضیه، گرد واقعیت پاشیده گردیده بود. به گذر زمان بازه زمانی و با نظارت سئوکاران و تغییر و تحول کار الگوریتم های قبل گوگل، این احتمالات و اذهان، نادرست از آب درآمد. در‌این مقاله در مییابیم که در فاکتور های داشتن یک سئوی برنده در سال 2020 و کسب یک سکو ی خوب از سوی گوگل، بک پیوند ها رده پر رنگ و مهمی را به خویش تخصیص داده اند.
با دقت به گزاره ی بالا قصد ما از نگارش این مقاله شناخت شما دوستان با نقش فعلی بک لینک و پیوند در سئوی سال 2020 میلادی و چک انگیزه های این واحد سنجش از تاثیرگذاری بک لینک و پیوند در درجه بندی و سئوی سایت ها میباشد. ما‌را در پی ی این مقاله دنبال فرمائید تا ببینیم چه طور قادر خواهیم بود همین سال یک سئوی کاربردی را برای وب سایت خویش اعمال کنیم.


بک پیوند ها به شما اعتبار میدهند

با داشتن بک پیوند های برنده و کاربردی تارنما شما سیگنال های توانمند خویش را برای الگوریتم های گوگل و خزنده های گوگل ارسال می نماید. با داشتن پیوند های خروجی (بک لینک و پیوند های) دارای اعتبار میتوانید صدای خویش را چهت نیل به گوگل بلند خیس نمایید.
در واقع وقتی که وبسایتی به تارنما شما پیوند میدهد، همچون این میباشد که یک دانه آب بریزی و به جوانه زدن آن امداد کنی. صحت دارد که آب فقط نقش را در رویش گیاه ندارد، ولی وجود آن ما یحتاج میباشد. دقیقا در ضوابط seo هم چنین چیزی حکم می نماید. درجه و رده تارنما شما دانه میباشد و لینک و پیوند های شما آبی‌رنگ که برپای دانه ی شما ریخته میشود تا جوانه نتیجه ها خواهد شد.


پیوند ها دارنده امتیازبندی می‌باشند و گوگل پیوند هایی که از وب سایت های فعال و دارای اعتبار به شما داده می گردد را به همدم تعداد آنها تحت عنوان ترازو قرار می‌دهد. پس لینک و پیوند ها در امسال اهمیت بیشتری یافته اند و معیار اهمیت بک لینک و پیوند ها ارتقاء یافته میباشد.
مورد مهمی که می بایست در مورد لینک و پیوند ها اظهار‌کرد این میباشد که بعضی الگوریتم ها همانند پاندا یا این که پنگوئن کار چشمگیری ندارند و می اقتدار آن‌ها را جزو الگوریتم های از به دور بیرون گردیده دانست. در حال حاضر گوگل به صورت واضحی از نقش تاثیر گذار بک لینک و پیوند ها در جايگاه بندی و Link Score میگوید و بر این اعتقاد و باور میباشد که بک لینک و پیوند ها به نوعی صفحه هایی برای اعتبار یک تارنما میباشند.


اهمیت بک لینک در رتبه بندی گوگل در سال 2020

بک لینک چه تاثیری بر کسب و کار ما دارد؟

بک لینک چیست و چطور ساخته می شود

پیوند ,ها ,بک ,های ,لینک ,میباشد ,پیوند ها ,لینک و ,و پیوند ,بک لینک ,پیوند های

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
وبلاگ شخصی یاشار کاوسیان.مدرس کامپیوتر، IT مجله دلتا آموزش زبان انگلیسی با سحر musicdan rama صد گنج نیلوفرانه ورزش سرا پرسـش مـهـر با موفقیت