محل تبلیغات شما


به آسانی میتوان ذکر کرد: لینک و پیوند از سایتی به تارنما دیگر معنا بک پیوند را به وجود میاورد. موتور های کاوش مانند گوگل از بک پیوند تحت عنوان یک سیگنال کار کشته در جايگاه بندی حاصل کاوش خویش به کار گیری می نمایند بر این انگیزه که محتوای پیوند گردیده از قیمت و اعتبار بالایی شامل است. بک لینک و پیوند های کیفیت بالا به کسب سکو در گوگل امداد بسزایی می نمایند این تاثیر به حدی میباشد  ساخت بک لینک رایگان  که طبق آمار و ارقام به بدست آمده از آنالیز صدها seo عمل در سرتاسر دنیا معلوم گردیده که لینک و پیوند ها مهمترین فاکتور در بهینه سازی وبسایت می‌باشند.


کارکرد بک پیوند (Backlink)

لینک و پیوند ها نقش مهمی در الگوریتم موتور های کاوش بازی می نمایند در شرایطی که دنیای اینترنت را یک تار عنکبوت و خزنده موتور کاوش را عنکبوت تارها نقش پیوند را ایفا می نمایند، در شرایطی‌که تاری (پیوند) نباشد عنکبوت قوی به خزیدن بر روی تار (ایندکس اینترنت) نخواهد بود.


ولی این داستان را از زوایای دیگر نیز می قدرت مشاهده کرد تصور کنید محمد یک بلاگر است که در رابطه شایسته ترین اتفاق افتاد های ورزشی نوشته‌ی‌علمی ای منتشر کرده از طرفی مریم که یک کدام از کمپانی کنندگان همین اتفاق افتاد ها بوده از وب لاگ خویش به نوشته محمد لینکی می‌دهد و نوشته‌ی‌علمی محمد را شایسته ترین مرجع برای گزینش روی داد های ورزشی معرفی می نماید در اینجا به صورت بی واسطه گفتگویی بین این دو تارنما انجام یافته میباشد.


اشکال بک لینک و پیوند

کلاً دو نوع بک لینک و پیوند وجود دارااست که یکی دیگری از قیمت و اعتبار بیشتری شامل است بهتر میباشد نگاهی سریع به‌این مورد بیاندازیم:


۱- پیوند نوفالو (Nofollow) که به وسیله موتور های کاوش نادیده گرفته می‌گردد از قیمت و اعتبار بالایی برای seo برخوردار وجود ندارد ولی میتواند به طبیعی جلوه دادن بک لینک و پیوند پروفایل تارنما یاری دهد.


۲- پیوند فالو (Dofollow) لینکی که بوسیله موتور کاوش دنبال گردیده و به صورت بی واسطه بر مرتبه بندی نتیجه ها کاوش تاثیر گذار می‌باشد در حالتی‌که لینکی نوفالو نباشد به طور پیش فالو در لحاظ گرفته می‌شود لذا نبازی به قرار دادن کد فالو در تگ وجود ندارد.


نکته ای که در باب پیوند های فالو می بایست بدانید این میباشد که‌این پیوند ها می‌توانند سبب ساز ارتقا یا این که مرتبه وب سایت شما در حاصل کاوش شوند درصورتی که بک لینکی از تارنما های بی کیفیت و اسپم دارید سفارش می‌کنیم تا آنها را Disavow نمائید.


اهمیت بک لینک در رتبه بندی گوگل در سال 2020

بک لینک چه تاثیری بر کسب و کار ما دارد؟

بک لینک چیست و چطور ساخته می شود

پیوند ,بک ,لینک ,های ,کاوش ,ها ,لینک و ,و پیوند ,بک لینک ,موتور های ,می نمایند

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
برنامه نویسی جامع ترین خبرنامه آنلاین تصفیه آب و فاضلاب کیت فلزیاب صنعتی گج یاب طلایاب 09039005830 marja-safar رنگین کمان مهندسی عمران شیوا رایانه فانوس کامپیوتر فلفل گرافی