محل تبلیغات شما

بخش اعظمی از کمپانی‌ها و اشخاصی که خویش را کارشناس seo اعلام می‌نمایند به غلط اعلام می‌نمایند که ۱۰۰ درصد پیوند‌های شما می بایست ساخت بک لینک رایگان   از نوع فالو باشد تا تارنما شما سکو بهتری را کسب کند البته این اعتقادوباور تماماً غلط میباشد و حتی می تواند سبب ساز به پنالتی شدن محتوای وبسایت شما گردد.

در شرایطی که همه لینک  و پیوند‌های تولید گردیده بوسیله شما صرفا از نوع فالو باشد در واقع شما دارید از seo کلاه‌سیاه استعمال می‌نماید و پیوند‌های به طور کاملً غیرطبیعی میگیرید شما بایستی تا حد ممکن طبیعی فعالیت فرمایید و گوگل را نسبت به تارنما خویش حساس نکنید.

آیا بک لینک و پیوند بخریم یا این که خودمان بدون‌پول بسازیم

یک سؤال رایج دیگر این میباشد که آیا خرید پیوند میتواند سبب به پنالتی شدن وب سایت ما گردد؟ آیا شما ابداً خرید لینک و پیوند را سفارش می‌دهید؟

جواب ما بر خلاف اشخاص ناآگاه در حوزه بهینه سازی برای برخی از اینترنت‌تارنما‌های خاص مثبت میباشد. ولی با داشتن قوانینی شما می توانید برای وب سایت خویش پیوند بخرید و حتی مغایر لحاظ این اشخاص پرورش بسیار مناسبی هم داشته باشید.


چه وبسایت‌های حق خرید پیوند را دارا‌هستند

اینترنت‌وبسایت‌هایی در‌این نحوه مجاز به خرید لینک و پیوند میباشند که دست کم ۱ سال از برهه زمانی عمل آنها قبل و تا حدودی نزد گوگل اعتبار کسب کرده باشند.

وب سایت شما می بایست دارنده محتوای ارزشمندی بوده باشد و طی این ۱ سال عمل مشکوک که باعث به اسپم شناخته شدن سایتتان گردد را نداشته باشد.


چه لینکی بخریم

شما بایستی تحت عنوان صاحب و مالک یک اینترنت‌وب سایت یا این که کسب‌وکار اینترنتی نسبت به خرید بک لینک و پیوند حساس باشید. هیچوقت نباید از اینترنت‌وبسایت‌هایی که کارشان فروش لینک و پیوند‌های زیاد میباشد استعمال فرمایید.

این اینترنت‌وبسایت‌ها از نگاه گوگل وب سایت‌های اسپمی محسوب گردیده و به طبعً لینک و پیوند‌های آن‌های نیز ارزشی نخواهند داشت.

لینک و پیوند‌های خریداری گردیده می بایست برای یک برهه زمانی طولانی تمدید شوند دست‌کم برهه زمانی پیشنهادی ۳ ماه میباشد که در‌حالتی که کمتر از این زمان لینک و پیوند شما از وبسایت مبدأ حذف خواهد شد برای وبسایت شما یک نمره منفی حیث شود.

می بایست لینک و پیوند‌هایی ساخت و ساز گردیده از این تارنما‌ها مسلماً از نوع فالو باشد و ابدا از منزلت‌هایی نظیر سایدبار و یا این که فوتر که نشان‌دهنده پیوند‌های خریداری گردیده می باشند و گوگل به آنها حساس میباشد نباشند.

هیچ زمان به‌دنبال خرید بک پیوند ارزان نباشید در صورتیکه قصد لینک و پیوند سازی دارید به طبعً برای آن میزان دارایی‌ای را مدنظر بگیرید و همت نمائید با خرید بک لینک و پیوند کیفیت عالی و همیشگی از مزایایی آن به بهره خویش به کار گیری کنید.
بهینه سازی چه است؟ راهنمای جامع و کاربردی بهینه سازی [ +پوشه pdf ]


تأثیر Authority وب سایت لینک و پیوند دهنده

اینترنت سایتی که قصد لینک و پیوند سازی و یا این که خرید بک لینک و پیوند از آن را دارید می بایست دارنده Domain Authority و Page Authority بالاتری نسبت به وب سایت شما باشند.

نکته بعدی هم اینکه صحت دارد بایستی واحد سنجش محبوبیت وب سایت موردنظر از تارنما شما فراتر باشد تا روی تارنما شما تأثیر مثبت گذارد البته به‌این نکته نیز دقت نمایید مسافت خیلی زیاد در Authority تارنما شما و وب سایت موردنظر قادر است منجر شک وتردید گوگل و پنالتی شدن تارنما شما گردد.


تبادل لینک و پیوند بله یا این که خیر

تبادل پیوند درین یادگرفتن فقط بخشی میباشد که با آن ۱۰۰ مخالف هستیم و اثرات آن فوق‌العاده مخرب میباشد و میتواند سبب جریمه وب سایت شما گردد.

بایستی شما پیوند یک‌طرفه از تارنما‌های موردنظر خویش داشته باشید و همیاری در پیوند سازی دو طرفه به هیچ عنوانً به بهره شما نخواهد بود.


تحلیل لینک و پیوند سازی رقبا

خوب می‌رسیم به نصیب اصلی آنالیز و محاسبه پیوند رقبا، یکی‌از شایسته ترین طرز‌ها در جستن لینک و پیوند‌های گرانبها محاسبه رقبای تارنما شماست با محاسبه استراتژی‌های آنان شما دقیقاً می توانید متوجه گردید آن ها چه تعداد بک لینک و پیوند دارا هستند از چه جاهایی بک پیوند میخرند و حتی هر روز از کجا بک لینک و پیوند می گیرید.

ابزاری به اسم Ahref وجود داراست که برای به کارگیری از آن می بایست هزینه پرداخت فرمائید البته داده ها بسیار ارزشمندی در دست شما قرار دهد که میتوانید به وسیله آن کلاً Off Page بهینه سازی وبسایت خویش را به شایسته ترین صورت مدیر نمائید.


چه‌طور پیوند بسازیم

برای تولید بک لینک و پیوند مجانی شما می توانید از ۳ طرز مبادرت نمائید ابتدا از انجمن‌های رای زنی که شایسته ترین و سهل وآسان‌ترین طرز پیوند سازی می‌باشند به کار گیری نمائید.

برای اینکار کافی میباشد به‌دنبال انجمن‌های مربوط به حوزه کاری وب سایت خویش باشید و بعد در آنان کار نمائید و برای محتوای خویش بک لینک و پیوند بسازید.

دومی طریق بک لینک و پیوند گیری از روش گذاشتن حیث داخل وب سایت هستش در‌این شیوه شما می بایست به اینترنت‌تارنما‌هایی که قابلیت حیث دادن را می دهند بروید و برای تارنما خویش پیوند بسازید.

نحوه سوم که شیوه کلاه‌سپید هستش شما از رئیس تارنما موردنظر میخواهید به محتوای وب سایت شما لینک و پیوند بدهد. ولی این طرز می بایست با ذکاوت خاصی صورت بپذیرد و برای هر دو طرف منفعت داشته باشد که رئیس وب سایت موردنظر نیز به شما پیوند بدهد.

می توانید با کشف کردن لینک و پیوند‌های شکسته تارنما مقصود برای آن ها محتوا ساخت و ساز فرمائید و بخواهید که با قرار دادن محتوای شما در سایتشان به شما نیز در ازای آن لینک و پیوند فالو بدهند.

اهمیت بک لینک در رتبه بندی گوگل در سال 2020

بک لینک چه تاثیری بر کسب و کار ما دارد؟

بک لینک چیست و چطور ساخته می شود

پیوند ,لینک ,سایت ,وب ,بک ,تارنما ,لینک و ,و پیوند ,وب سایت ,بک لینک ,می بایست ,پیوند‌های خریداری گردیده

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
پنجره چوبی سئو سایت / طراحی سایت رنگین کمان هفت رنگ لوازم خانگی افراکالا avabnumber1 دانستنی های صنعت مرجع آموزش های بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ فروشگاه آنلاین میز ناهار خوری , سرویس خواب و میز تلویزیون sonayco آشپزان