محل تبلیغات شما


دستکم قریه نوع ساخت بک لینک رایگان  وجود داراست که موجب جریمه شدن (یا این که پنالتی شدن) وبسایت شما به طور الگوریتمی و از روش مبادرت دستی می‌شود. خاطر بگیرید که آن‌ها چی میباشند و چه طور می اقتدار از آنان خلاص شد. هر کارشناس seo (سئو موتور کاوش) که کارآمد باشد این را دانسته که لینکها به یاور محتوایشان ردیف فقرات موتورهای کاوش میباشند.

لینک و پیوند ها هنوز هم یک فاکتور مرتبه بندی اصلی برای تارنما ها محسوب میگردند.

چه اتفاقی می افتد هنگامی که شما به مقیاس کافی پیوند نامناسب برای زخم رساندن به سایتتان اخذ فرمائید؟

جايگاه ی وب سایت شما می‌تواند به طور الگوریتمی به وسیله گوگل تحت بیاید و یا این که بدتر، شما مبتلا جریمه دستی می‌شوید. در حالی که گوگل ادعا دارد که در در نظر نگرفتن لینک و پیوند بیلدینگ های بد مهارت دارااست ولی مقدار کافی از لینک و پیوند های بد میتوانند به مرتبه وبسایت شما جراحت بزنند.

این راهنما 10 نوع لینک و پیوند بد گوناگون را که میتواند موجب جریمه شدن شما گردد و کارهایی که درباره با آن میتوانید انجام دهید را نشان میدهد.


پیوند هایی که موجب پنالتی وب سایت می‌شوند
1. Press Release Links ( پیوند اعلامیه های مطبوعاتی )
پیوند اعلامیه های مطبوعاتی حدود دهه پیش مشهور بودند. دسترسی به‌این لینک و پیوند ها بسیار سهل و آسان بود. صرفا کاری که شما می بایست انجام می دادید این بود که یک بیانیه مطبوعاتی بنویسید و آن را در صدها وبسایت توزیع مطبوعاتی منتشر نمائید ، در این‌حالت شما با گاز صدها لینک و پیوند اخذ می کردید. مانند هر تاکتیک دیگر در بهینه سازی این هم گزینه سوء به کارگیری قرار گرفت.

اکنون گوگل پیوند اعلامیه های مطبوعاتی را یک بک پیوند نامناسب در حیث می‌گیرد چون ویرایش آنان بسیار سهل و آسان میباشد. شما به ویژه می بایست از هرگونه لینک و پیوند مطبوعاتی که با متکی بودن به فوق seo انکر تکست، کلمه ها کلیدی مبلغی و اصلی شما‌را غرض قرار می‌دهند پرهیز کنید.

در صورتی‌که به باعث عواملی که بیرون از در اختیار گرفتن شماست ناچار به داشتن سایت لینک و پیوند شدید از آدرس اینترنت معمولی یا این که آدرس اینترنت تجاری تحت عنوان انکر تکست خویش استعمال نمایید و در قسمت اعلامیه مطبوعاتی تنها از یک لینک و پیوند به کار گیری فرمائید.


لینک و پیوند هایی که موجب پنالتی وب سایت میشوند
2. Discussion Forum Links ( لینک و پیوند های انجمن های مذاکره )
روشن میباشد که کلیه لینک و پیوند های انجمن های مذاکره بد نیستند. چنانچه لینکی از طرف سایتی با با کیفیت و یک مخاطب قانونی میاید و خویش پیوند ویرایش گردیده و یا این که اسپم وجود ندارد ، شما ممکن میباشد رغبت داشته باشید که آن را نگه دارید.

هرچند در حالتی که هزاران لینک و پیوند انجمن های گفت‌و‌گو هم برای شما بالا بیاید همگی آن‌ها لینک و پیوند های اسپمی کیفیت عالی زیر میباشند و گشوده هم نمایان میگردند ، شاید شما بخواهید آن‌ها را فسخ نمایید. از لحاظ گوگل هر لینکی که اسپمی به لحاظ رسد ، هیچ خیری به شما نخواهد رساند.
لینک و پیوند هایی که موجب پنالتی وبسایت می گردند
3. Links From Foreign Guestbooks ( پیوند های مرتبط با کتاب های راهنمای فرنگی )
چنین لینکهایی قابل بازنویسی می باشند. لینکهای مرتبط با کتاب های راهنمای فرنگی می‌توانند به طور دستی یا این که به یاری یک نرم‌افزار اتوماتیک قرار داده شوند. وجود چنین لینکهایی در مقیاس کافی می‌تواند موجب افت سکو گردد. وقتی که تردید دارید ، آن را رد نمائید.4. Many Random NoFollow Links ( تعداد متعددی پیوند تازه فالوی رندوم )
فکرمی نمایید می‌توانید با تصادفی کردن رد پای خویش، گوگل را به اندازه کافی گول بزنید تا لینک و پیوند سازی های اسپمی شما ناشناخته باقی بماند … مجدد تصور کنید.

ساخت‌و‌ساز رد تصادفی آنقدر دشوار میباشد که شما فکر‌می‌کنید‌ گوگل آن را شناسایی نخواهد کرد. در شرایطی‌که از یک نرم افزار اتومات به کارگیری می‌کنید به احتمال زیاد گوگل رد آن اپ را خواهد زد مگر اینکه حقیقتا تصادفی باشد. چرا؟ زیرا فعالیت معمولی ی دنبال نکردن لینک و پیوند خودش یک رد میباشد. هزاران لینک و پیوند از وب سایت های مختلف و مختلفی که کلیه آن‌ها دنبال نشده می باشند نشانگر این میباشد که یک چیز اسپمی در جریان میباشد.
لینک و پیوند هایی که موجب پنالتی وب سایت می‌شوند
5. Private Blog Networks ( کانال ی محرمانه بلاگ ها )
PBN ها یعنی کانال ی سری وب لاگ ها پیش از این راهی عالی برای ساخت‌و‌ساز لینک و پیوند جهت کسب مرتبه بودند. شما می توانستید رد پای خویش را تصادفی فرمائید و تمامی چیز به خیر و خوبی پیش میرفت و می توانستید همچنان شاهد دستاوردهای قابل توجهی بواسطه به کار گیری از این تکنیک ها باشید. البته دیگر خیر.

امروزه کانال محرمانه بلاگ ها در یک مقیاس پهناور و کافی میتوانند وبسایت شمارا مخدوش کرده و سبب از دست رفتن ترافیک ارگانیک شوند. گوگل می‌تواند اکثر پی بی ان ها را شناسایی و جریمه نماید. ردیابی برخی از پی بی ان ها ممکن میباشد نسبت به سایر بیشتر ارتفاع بکشد البته در غایت گوگل به آن پی خواهد موفقیت.6. NoFollowed (& Followed) Social Bookmark Links ( تعقیب کردن و عدم تعقیب کردن پیوند های سوشال بوکمارک )
لینک و پیوند های علامت گذاری اجتماعی ( یا این که بوکمارک) ، ویرایش گردیده به وسیله گوگل قلمداد میگردند. در‌صورتی‌که شما این عمل را بیشتراز حد انجام دهید قادر است شما‌را به دردسر بیاندازد. بهش تصور کنید ، همگی ی آنان به طور دستی قرار داده شدند و به شدت اسپمی می باشند. تعجبی ندارد که گوگل این لینک و پیوند ها را یک لینک و پیوند مخرب دانسته.
پیوند هایی که موجب پنالتی تارنما میشوند
7. Directory Submissions (or a Directory Submissions Service) ( تثبیت فهرست ( یا این که سرویس ها تثبیت فهرست ) )
سرویس ها تثبیت فهرست ها (یا این که دایرکتوری ها) دوست دارا‌هستند به شما بگویند که به واسطه لینک و پیوند های آن ها دقت بخش اعظمی جذب خواهید کرد. آن‌ها میگویند : (( ما به شما امداد خوا هیم کرد که جايگاه گوگل خویش را ارتقاء دهید.))

اگرچه ، به طور کامل لاف میباشد. مانند بخش اعظمی از مورد ها دیگر در seo ، یک استثنا نیز وجود داراست. اشکالی ندارد که از فهرست های دارای ربط و هدفمند در تولید لینک و پیوند های طبیعی به کارگیری نمائید ، به خصوص در موتورهای جستجوی محلی.


8. Blog Comments ( نگرش های بلاگ )
از حیث تاریخی بینش های وب لاگ یک کدام از سواستفاده جو ترین تاکتیک ها در بهینه سازی بوده میباشد. بینش های نامربوط یک تاکتیک کهن برای کسب لینک و پیوند میباشد که می بایست از آن غربت کرد. اینکار پاسخ نمی دهد. درواقع شما می‌توانید از بینش های نامربوط بلاگ ها سپاس فرمائید که موجب ابتکار شدن لینکهای جدید فالو شدند.

مقصود این بود که از سو به کارگیری ی اسپمرها از نصیب نظرها جهت منفعت بردن از موتورهای کاوش دوری خواهد شد. البته یک طریق درست برای دستیابی به بینش های بلاگ وجود دارااست و کلیدش این میباشد که بینش های موضوعی و دارای ارتباط در وب سایت های که مربوط به مورد می‌باشند در اختیار بگذاریم.9. Links From Fiverr or Other Cheap Link Services ( لینک و پیوند های مرتبط با درخواست شغل یا این که بقیه سرویس ها لینک و پیوند های ارزان )
این هم تاکتیک سواستفاده گرانه ی دیگری در بهینه سازی میباشد. بعلاوه این مورد بطور فاحشی بد میباشد که درحالی که آنان بخشی از کتاب راهنمای گوگل نیستند ولی الگوها و ردپاهای میراث احتمالا برای الگوریتم گوگل آشکار میباشد.

برای گوگل طاقت فرسا میباشد که یک پروتکل تحقیقاتی برای نام نویسی در اکانت های این خدمات که تحت عنوان seo و مدیران وب سایت مطرح می گردند ، تهیه نماید و شایع ترین الگویی که‌این خدمات استعمال می نمایند را تحقیق کند. تنها مدام به خاطر داشته باشید فردی که شما به صورت منظم در انجمن های کلاه سیاه با وی حرف می‌کنید قادر است به خیر یک گوگلر باشد.

10. Links Built by Automatic Link Building Programs ( لینک و پیوند هایی که به وسیله اپ های لینک و پیوند ساز خود کار تشکیل‌شده اند )

تا به درحال حاضر نام ابزاری مانند GSA ، Scrap box یا این که Xrumer را شنیده اید؟ مطمئنا این ابزار ها می‌توانند لینکهای متعددی را برای شما بسازند ، با این اکنون در سال های اخیر این نرم افزار ها کمتر مؤثر واقع شدند. این کارشناس seo به شما سفارش میدهد در شغل های مرتبط با موتور جستجوی خویش از این نرم افزار ها به کارگیری نکنید به خصوص در وب سایت های تجاریتان.

در صورتی یک موتور کاوش بتواند به آن تاءمل نماید ، به احتمال زیاد گوگل همین شرایط فعلی هم با تغییر و تحول الگویی که در الگوریتمش درنظرگرفته شده تعدادی گام جلوتر میباشد.

لینک و پیوند هایی که موجب پنالتی وبسایت میشوند

آیا حقیقتا بایستی پیوند ها را تقصیرکار دانست یا این که اختلال چیز دیگری میباشد؟
تا به اینجا درخصوص لینک و پیوند هایی که به شما زخم میرسانند حرف کردیم.

البته آیا می شود موضوع چیز دیگری باشد؟

برای دانستن بایستی چک های زیادی انجام دهید. شرایط وب سایت خویش را چک فرمایید و از آنجا به جلو پیش بروید.

• یک بازرسی فنی از موتورهای کاوش برای آشکار کردن خطاها خزنده ( یا این که کراول) احتمالی ، خطاها فنی یا این که هر نقص‌ شبیه دیگری که بر روی تارنما تاثیر میگذارد.

• نظارت محتوا برای اطمینان نتایج کردن از شرایط محتوای وبسایت.

• ارزیابی خصوصیات پیوند برای گزینش کردن حالت فعلی خصوصیات لینک و پیوند کلی تارنما.

از اینجا توانا خواهید بود فرآیند اصلاح کردن وب سایت پیش بروید. در حالتی که به اندازه ای بدشانس می‌باشید که یک وبسایت پیچیده با خطاها جان دار در هر سه ردیف داشته باشید پس نیاز خواهید داشت که دست به فعالیت گردید.

جریمه دستی: مهیا سازی پوشه disavow
از لحاظ اینجانب هیچ چیز نمی تواند link detox را دربین ابزارهای جستجوی پیوند ناکامی دهد. آن می‌تواند پیوند ها را از بیشترین منبع ها بررسی نماید مانند majestic ، GSC ، MOZ ، Ahref و خیلی های دیگر. شما می‌خواهید کلیه پیوند ها را برای هر تعداد منبع که به آن دسترسی دارید ، گردآوری نمایید.

آنان را طبق راهبرد های مو جود در link detox بار گذاری نمایید.

وقتی که‌این عمل را انجام دادید و روند link detox را در آنالیز و درجه بندی لینکها گذراندید ضروری خواهد بود که فولدر disavow را فراهم فرمائید.گوگل چیزهای جالبی را در خصوص پوشه disavow گفته ، برای مثال موردها تحت:

فردی که عضو وبسایت ردیت میباشد: جدیدا جان مولر از گوگل ، تایید نموده است که در واقع پیوند های بد میتوانند در بعضی موردها به مرتبه شما جراحت برسانند. که جان مولر جواب اعطا کرد: این زمینه منحصر لینکهایی بود که خویش شما ساخته اید خیر در زمینه ی سئوی منفی.

اهمیت بک لینک در رتبه بندی گوگل در سال 2020

بک لینک چه تاثیری بر کسب و کار ما دارد؟

بک لینک چیست و چطور ساخته می شود

پیوند ,های ,لینک ,ها ,، ,یک ,و پیوند ,لینک و ,این که ,یا این ,پیوند های ,موجب پنالتی وبسایت

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
آپدیت نود 32 - لایسنس نود32 - یوزرنیم و پسورد نود 32 رایانه کویر کلینیک روانشناسی در یزد نمک آباد baspoi درخت نارون modern trip نصب دوربین مداربسته ، دزدگیر اماکن ، درب اتوماتیک شرح محصولات آرایشی بهداشتی درمان در منزل