محل تبلیغات شما


به لهجه خیلی معمولی برای ایجاد بک پیوند هرمی در اولی مرحله می بایست یکسری تارنما هایی که معتبر بسیار بالایی میباشند و spam score پایینی دارا هستند را پیدا نمایید. برای یافت کردن منابع پیوند ذیل میتوانید با یک جستجوی خیلی معمولی سایتهای متعددی که اذن تولید بک لینک و پیوند در آنها‌را می‌دهند پیدا نمایید.


شایسته ترین وبسایت ها برای پیوند سازی هرمی یا این که یک‌سری مرحله ای سیستم های وبلاگدهی، انجمن ها و وبسایت های پروفایلی میباشند.


بعداز اینکه این سایتها را پیدا کردید به طور به طور کاملً طبیعی آغاز فرمائید برای سایتتان بک پیوند بسازید. از جملهً شما به زمان یک هفته آغاز میکنید تنها برای سایتتان بک پیوند می سازید. اکنون فرض نمائید که‌این یک هفته 50 تا بک لینک و پیوند کیفیت عالی ساخته اید.


پس از اینکه برای سایتتان آغاز به تولید بک پیوند کردید ، اکنون نوبت به‌این می رسد که اقتدار بک پیوند هایی که ساخته اید را بالا ببرید. حال استارت فرمائید و در سیستم های وبلاگدهی و وبسایت هایی که از گذشته پیدا نموده اید برای لایه های اولتان که به عبارتی ۵۰ تا آزمایش بک پیوند کیفیت بالا میباشد آغاز او‌لین سازی فرمایید.


هرچقدر برای بک پیوند هایی که پیش از اینً ساخته‌اید بکلیک نو بسازید سبب ساز می گردد اقتدار بک پیوند های لایه نخستین تان بیشتر خواهد شد( مراد از تارنما های لایه اولیه، وب سایت هایی می‌باشند که بدون واسطه به سایتتان پیوند دادند، و خواسته از تارنما های لایه دوم، وب سایت هایی می‌باشند که به وبسایت‌های لایه نخستین پیوند دادند و منجر ارتقا توان بک لینک و پیوند های لایه اولیه تا می گردد).


بعداز اینکه برای سایتهای لایه نخستین تان استارت به لینک و پیوند سازی کردید می‌توانید با به کار گیری از ربات هایی مثل مانی ربات برای لایه های دوم وب سایت تان آغاز به لینک و پیوند سازی فرمائید. با این فعالیت شما اقتدار لایه‌های دوم تان را بسیار زیاد می‌کنید. و با زیاد شدن توان لایه های دوم تان، اقتدار لایه‌های اولیه تان زیاد می گردد و در غایت بک لینک و پیوند هایی که برای سایتتان ساخته اید بسیار قادر خیس می شوند . دقیقاً تصویر تحت مثال ای از یک بک لینک و پیوند هرمی میباشد.
قدرتمندترین شیوه تولید بک لینک و پیوند چه است؟


با دقت به الگوریتم های تازه گوگل ساخت و ساز بک لینک و پیوند به طریق های سابق چندان اثر گذار نخواهد بود. برای همین در صورتیکه بخواهید بک لینک و پیوند های بسیار قوی تری بسازید می بایست از متدها و طرز های توانا استعمال فرمائید. ساخت‌و‌ساز بک لینک و پیوند هرمی یا این که به عبارتی pbn کلاه خاکستری قادر است شایسته ترین آیتم برای ایجاد بک لینک و پیوند باشد. در‌حالتی که می‌خواهید بک لینک و پیوند های بسیار قادر تری بسازید ما به شما پیشنهاد می‌کنیم از این شیوه به کارگیری فرمائید. صرفا به‌این نکته دقت نمایید که مطلقاً بک پیوند های تماما طبیعی بسازیم گوگل متوجه نشود خودتان در هم اکنون ایجاد بک لینک و پیوند میباشید.


چطور بک لینک و پیوند هرمی بسازیم؟


در طریق ساخت و ساز بک لینک و پیوند هرمی شما در او‌لین گام برای وبسایت تان آغاز به تولید بک لینک و پیوند می‌کنید. در گام دوم آغاز به ساخت‌و‌ساز بک لینک و پیوند برای پیوند های لایه اولیه می‌کنید. این فعالیت منجر می توان به مرور بازه اقتدار بک لینک و پیوند هایی که برای سایتتان ساختید بیشتر خواهد شد. هر چقدر اقتدار بک پیوند ها بیشتر خواهد شد بخت شما چهت نیل به حاصل اولیه گوگل بیشتر میباشد.


چقدر ارتفاع میکشه به درجه اولیه گوگل برسیم؟


به‌این نکته اعتنا نمائید که وصال به درجه اولیه گوگل به وب سایت تان بستگی دارااست. شما بایستی نسبت به تارنما هایی که در حاصل اولیه گوگل قرار دارا‌هستند بهتر باشید. می بایست تلاش نمائید علاوه بر روش پیوند سازی که منجر می گردد بک لینک و پیوند های قدرتمندتری بسازید می بایست محتوای تان باکیفیت خیس و کامل تر از محتوای رقیبانتان باشد. به‌این نکته اعتنا فرمائید که صرفا با ساخت بک لینک رایگان نمی‌توانید به حاصل اولیه گوگل مخصوصاً مرتبه یک گوگل برسید. می بایست محتوای بنویسید که اولیه از کلیه جامع تر و کامل تر از محتوای رقیبانتان باشد و دوم اینکه کل فاکتورهای seo محتوا در آن رعایت گردیده باشد پس از این مرحله شما می بایست آغاز به ایجاد بک لینک و پیوند از نوع بک لینک و پیوند هرمی نمائید.
توده بندی


همان طور که می‌دانید اثرات بک پیوند نسبت به قبل بسیار کمتر شده‌است. برای این که بتوانید بک لینک و پیوند های کیفیت خوب و قدرتمندی برای تارنما تان بسازید د از طریق‌های فن‌ای مثل بک لینک و پیوند هرمی و یا این که بک پیوند PBN به کار گیری فرمائید. تنها در هنگام ساخت‌و‌ساز بک لینک و پیوند هرمی به‌این نکته اعتنا نمائید که مطلقا محتوایی که ساخت‌و‌ساز میکنید می بایست محتوای باکیفیت و استفاده کننده پسند باشد. در‌صورتی‌که محتوای که ایجاد می‌کنید جامع تر و کامل تر از محتوای رقیبانتان باشد و مجموع اصول seo داخلی را در آن رعایت کرده باشید و بک پیوند های هرمی قدرتمندی بسازید حتماً میتوانید به حاصل اولیه گوگل همینطور سکو یک گوگل برسید. چنانچه به تامل وصال به سکو نخستین گوگل میباشید سفارش می کنم مطلقا این نوشته‌علمی را تا پایان مطالعه نمائید و از این طریق توانمند برای ساخت و ساز بک پیوند وبسایت تان به کارگیری نمایید.


اهمیت بک لینک در رتبه بندی گوگل در سال 2020

بک لینک چه تاثیری بر کسب و کار ما دارد؟

بک لینک چیست و چطور ساخته می شود

پیوند ,بک ,لینک ,های ,گوگل ,هرمی ,بک لینک ,لینک و ,و پیوند ,بک پیوند ,پیوند های ,نکته اعتنا نمائید

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
گل پیچک مدرسه شاد و با نشاط خدمات دستگاه های پرداخت بانکی سفارش طراحی سایت اخبار دندانپزشکی گردابِ عشق فانوس خیال نگاره ی برف شرکت ایمن پایش شرق معرفی رکتیفایر الکترووینینگ کیمیا کارنت / 09121443480