محل تبلیغات شما

دراوایل سال 2000 میلادی ،هر سئو  ساخت بک لینک رایگان  کاری می دانست که برای کسب جایگاه بهتر در گوگل و ارتقا رتبه خود ، باید از لینک سازی استفاده کند و لینک ها بخش مهمی از الگوریتم رنکینگ گوگل بودند.این الگوریتم موجب شد تا کارشناسان سئو از هر روشی برای تولید بک لینک استفاده کنند ،حتی درج لینک در قسمت نظرات وبلاگ ها


استفاده ی بی رویه از بک لینک ها موجب شد تا گوگل به فکر ارائه راه حل جدیدی باشد.راه حل گوگل ارائه مشخصه ای جدید با عنوان Nofollow بود.


مشخصه Nofollow چیست؟

لینک های نو فالو در کد لینک خود تگ   را دارند .اساسی ترین هدف این مشخصه این است که به موتورهای جستجو بگویند مسیر این لینک را دنبال نکنند.


لینک های نوفالو تاثیری در page rank سایت شما ندارند .اما باز هم بودنشان برای سئوی سایت شما مفید است .


چرا وجود لینک های نوفالو برای سئو سایت مفید است؟

شما با استفاده از این لینک ها ، می توانید بدون نگرانی از اسپم شدن ،سایت خود را در هر مکانی معرفی کنید.سرعت دریافت نتیجه با این روش کمتر است اما به دلیل اینکه خطر اسپم شدن در آن وجود ندارد یک روش معرفی مطلوب برای سایت شماست ، چرا که این لینک ها توسط موتورهای جستجو ایندکس می شوند و فقط دنبال نمی شوند. یک لینک نوفالو توسط تگ HTML ساخته می شود که به صورت زیر است.
تفاوت لینک های  Follow و NoFollow:

لینک های فالو یکی از ابزار های مهم و تاثیرگذار روی سئو و رتبه ی سایت هستند، در صورتی که لینک های نو فالو تاثیری روی سئو و page rank سایت شما ندارند.

لینک های فالو توسط موتور های جستجو و ربات های خزنده گوگل دنبال می شوند ، در صورتی که لینک های نوفالو دنبال نمی شوند.

لینک های فالو تگ مشخصی ندارند ، در صورتی که لینک های نو فالو با تگ خاص و مشخص خود قابل شناسایی هستند.

نکته مهم:


یکی از ساده ترین روش هایی که یک سئو کار می تواند فالو یا نو فالو بودن یک لینک را  تشخیص دهد ،روش  زیر است:


 در مرورگر گوگل کروم روی لینک مورد نظر کلیک راست کرده وگزینه ی  Inspectرا انتخاب نمایید، با انتخاب این گزینه می توانید منبع و کدهای آن  صفحه را ببینید. عبارت No Follow در قسمت جستجوی  کد ها، وارد کنید. با این کار می توانید لینک های نوفالو را در قسمت سورس سایت مورد نظر به صورت مجزا  ببینید.


. در مرورگر فایرفاکس نیز می توانید روی صفحه کلیک راست کرده و با انتخاب گزینه View Page Source همین کار را انجام دهید.

اهمیت بک لینک در رتبه بندی گوگل در سال 2020

بک لینک چه تاثیری بر کسب و کار ما دارد؟

بک لینک چیست و چطور ساخته می شود

لینک ,های ,فالو ,سایت ,گوگل ,نوفالو ,لینک های ,های نوفالو ,نو فالو ,لینک ها ,می توانید

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
laicstool تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ طراحی چشمانِ بی اشک روناس طرح ساخت انواع تجهیزات آشپزخانه صنعتی و رستوران اسید بوریک خارجی تجهیزات دندانپزشکی موزیک جدید - آهنگ جدید بانک مشاغل شیراز