محل تبلیغات شما


داشتن پیوند در یک سوم بالای یک ورقه

اخذ لینک و پیوند هایی که در ساخت بک لینک رایگان   مبدا در انبوهی از مطالب دیگر مدفون گردیده اند تاثبر قابل قبولی بر سئوی تارنما مقصد نخواهند داشت ، به دلیل آن که گوگل ترجیح می‌دهد که حق تقدم را به پیوند های بنا شده در یک سوم بالایی یک برگه بدهد و هرچقدر یک لینک و پیوند در بخش های داخلی خیس یک وبسایت قرار می‌گیرد از قیمت آن کاسته می گردد و گوگل آن‌ها را دیرتر خواهد آشنایی .

6- توان دامنه لینک و پیوند دهنده

داشتن اقتدار دامنه بالا در قضیه seo یاری کننده خواهد بود ، ولی آن فقط استدلال اثرگذار وجود ندارد . در شرایطی‌که شما از یک دامنه لبریز توان لینک و پیوند اخذ فرمایید ، ولی آن دامنه فاقد محتوای باکیفیتی که قابلیت و امکان اتشار در شبکه‌های‌مردمی را باشد را نداشته باشد ، این پیوند برای شما اثرگذار نخواهد بود . بطور نمونه فرض نمایید که شما از یک سایت با توان دامنه بالا یک لینک و پیوند اخذ کرده اید و این لینک و پیوند دریافتی در شیت ای از آن وب سایت جای‌دارد که دارنده فقط 1000 کلمه و واژه میباشد و هیچکدام از متن های بکار رفته در آن شیت در شبکه های عمومی تکثیر نیافته اند ، به این ترتیب این لینک و پیوند برای شما اثر گذار نخواهد بود .7- تعداد لینک و پیوند ها

تعداد پیوند های جان دار بر روی برگه ای که به شما لینک و پیوند داده میباشد حتما بر کیفیت لینک و پیوند دریافتی تاثیر خواهد داشت . در صورتی تعداد 200 لینک و پیوند در یک نوشته ی علمی وجود داشته باشد و سایت شما یک کدام از آن لینک و پیوند ها میباشد ، قیمت این پیوند دریافتی بمراتب کمتر از آن موقعی میباشد که فقط یک لینک و پیوند در ورقه لینک و پیوند دهنده وجود دارااست و آن لینک و پیوند سایت شماست .

به هر هم اکنون داشتن بک پیوند ضعیف از یک وبسایت خوب ، بهتر از نداشتن آن میباشد !
چنانچه بک پیوند هایی که برای وبسایت شما نهاده میشوند بعداز مدتی منزه شوند تاثیر بسیار بدی بر روی بهینه سازی وبسایت شما خواهند گذاشت. البته بک لینک و پیوند های دی ام تابان همه همیشگی می باشند و هرگز منزه نمی‌شوند.تارنما هایی که برای شما لینک و پیوند نهاده میگردد همه نزد گوگل دارنده قیمت میباشند. ارزشمندی از این حیث که DA و PA بالایی دارا هستند و همینطور Spam score آنها زیر میباشد رای اینکه وب سایت شما جراحت نبیند و گوگل متوجه خرید های شما نشود و وبسایت پنالتی نشود، کارشناسان ما بک پیوند ها را یک جا و در پهنا یکسری روز نمی خرند بلکه با شیبی نماید ولی افزایشی پیش میروند.

اهمیت بک لینک در رتبه بندی گوگل در سال 2020

بک لینک چه تاثیری بر کسب و کار ما دارد؟

بک لینک چیست و چطور ساخته می شود

پیوند ,لینک ,یک ,های ,، ,بک ,لینک و ,و پیوند ,پیوند در ,بک لینک ,بک پیوند

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
Food container - vstimlsystem.com کویر رایانه باران پاییزی new web design in esfahan graphic-design قصه های خوب برای بچه های خوب وبلاگ آقای خشکبار اخبار پزشکی هارمونی باران مجله فناوری 7