محل تبلیغات شما

بک لینک و پیوند از پروفایل کانال‌های اجتماعی
در شرایطی که هنوز لینک و پیوند سایت خویش را در پروفایل کانال‌های اجتماعی خویش قرار نداده اید، هم‌ اینک نسبت به انجام آن مبادرت فرمائید.

انجام این فعالیت بسیار بی آلایش بوده ولی اکثر زمان ها حداقل گرفته میگردد، مخصوصا در حالتی‌که ما در کانال‌های اجتماعی متعددی عوضویت داشته باشیم. در‌این راستا به آنالیز کردن پروفایل کسب و عمل خویش در کانال‌های اجتماعی ذیل بپردازید:

Facebook
Instagram
Twitter
LinkedIn
Snapchat
Goodreads
Reddit
Tumblr
Pinterest
Flickr
Quora
Periscope
همچنین دیگر کانال‌های اجتماعی مستقر که در هرکشوری وجود دارااست قادر است آیتم های خیر و خوبی برای این فعالیت باشند.

11. بک لینک و پیوند سازی در پست های کانال‌های اجتماعی
قرار دادن پست در کانال‌های اجتماعی یک کدام از عمل‌های اساسی در کانال‌های اجتماعی میباشد. به کارگیری از ابزراهایی مانند Buffer یا این که Hootsuite قادر است درین عمل امداد متعددی به شما نماید. با قرار دادن پیوند های وبسایت در پست ها میتوانید علاوه بر کسب پیوند، ترافیک از کانال‌های اجتماعی نیز اخذ نمائید.

12. لینک و پیوند از تارنما Reddit
قرار دادن لینک و پیوند تارنما در Reddit جداگانه از سایر کانال‌های اجتماعیست، به دلیل آنکه یوزرها آن خیلی بی رحمانه با این زمینه عکس العمل می نمایند. البته درصورتی که برنده به‌این فعالیت شدید، بک لینک و پیوند با‌ ارزشی برای وبسایت خویش ساخت و ساز نموده اید.

13. بک لینک و پیوند از وبسایت Linkedin
یکی از دیگر از طریق‌های معمولی و کمتر اعتنا گردیده،  ساخت بك لينك رايگان   از وبسایت Linkedin میباشد. در صورتیکه هنوز مبادرت به این فعالیت نکرده اید، خیلی بی آلایش کاغذ شرکت برای وبسایت خویش ساخت‌و‌ساز کرده و به وب سایت خویش لینک و پیوند دهید.

14. دیرکتوری های دارای ارتباط
پیوند سایت خویش را در هر دیرکتوری بی‌ارزشی قرار ندهید. در ازای در‌پی دیرکتوری های مرتبطی باشید که اسپم نیز نباشند.

15. بک لینک و پیوند از دیرکتوری های محلی
دیرکتوری هایی که به لیست کردن کسب و امور بر پایه ی محلشان می‌پردازند نیز سوژه های خیر و خوبی برای لینک و پیوند سازی به شمار می‌روند. برای مثال سایت های فارسی در کشور ایران می‌اقتدار به تارنما کتاب اولیه اشاره نمود.

16. بک پیوند از دیرکتوری های قالب ها
در حالتی که در گروه خویش شخصی را دارید که کار کشته به تولید قالب هست (وردپرس، جوملا، دروپال، …) یک قالب ساخته و آن را در دیرکتوری قالب ها همدم لینک و پیوند وبسایت خویش منتشر نمایید.

17. بک لینک و پیوند از ایبوک ها
یک ایبوک در مسئله کاری خویش ساخته و پیوند وب سایت خویش را در آن قرار دهید. تایپ کردن ایبوک قادر است مقطع متعددی پیروز شود، براین اساس میتوانید از فردی برای این فعالیت استعمال کرده تا در‌این عمل به شما یاری دهد.

. بک لینک و پیوند از سایت‌های خبری محلی
یک کدام از استراتژی های ساخت و ساز بک پیوند این میباشد که بر روی وبسایت‌های محلی و مربوط به شهر یا این که محله خویش متمرکز گردیده و نسبت به پیوند سازی در آن‌ها مبادرت فرمائید.

19. بک لینک و پیوند از پست مهمان
وبلاگی مربوط به وب سایت خویش یافته و از آن ها بخواهید که مقاله شمارا به یاور یک لینک و پیوند و به صورت پست مهمان در تارنما خویش منتشر نمایند. این یکی‌از کهن ترین نحوه‌های بک لینک و پیوند سازی به شمار می رود.

20. پیوند سازی به واسطه امداد به وبسایت‌ها
در پی پیوند های نامعتبر در یک وب سایت گشته و یا این که مشکلاتی را در آن بیابید. بعد از آن میتوانید با دادن گزارش رفع اشتباهات وبسایت به وبمستر، از وی بخواهید که در ازای پیوند وبسایت شما‌را در وبسایت خویش قرار دهد.

اهمیت بک لینک در رتبه بندی گوگل در سال 2020

بک لینک چه تاثیری بر کسب و کار ما دارد؟

بک لینک چیست و چطور ساخته می شود

پیوند ,لینک ,خویش ,بک ,های ,کانال‌های ,و پیوند ,لینک و ,بک لینک ,پیوند از ,کانال‌های اجتماعی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
رازآلود لوازم خانگی افراکالا همه چی دون رمان وان نیوز خبرهای پربازدید حجت الاسلام راهدار سوادکوهی وبلاگ شاهین جلوه ی مهتاب ایده برتر پارسیان