محل تبلیغات شما


با داشتن تبادل می اقتدار  ساخت بک لینک رایگان  و پیوند صحیحی را تولید. برخی از اشخاص تصور می‌نمایند که در حالتی‌که تبادلی انجام دهند، موجب کاهش بها وب سایت خودشان می گردد. این قضیه را در حیث بگیرید که تبادل کردن بهتر از نداشتن آن بک لینک و پیوند میباشد. هم‌چنین وبلاگی برای تبادل پیدا نمایید که سکو‌اش با تارنما شما برابری نماید.

- تبادل یا این که خرید از رئیس وب لاگ: معمولا در بلاگ‌های پر بازدید یک قسمت با تیتر تبلیغات ساخته شده است.

- کمپانی در انجمن‌های وب لاگ (اختصاصی رزبلاگ)

- کمپانی در گفت و گو‌ها و بیانات (اختصاصی وب لاگ دات آی آر)

- خرید بک پیوند از کمپانی‌های ارائه دهنده ابزار و قالب‌های بلاگ. برخی از پهناور‌ترین این موسسه‌ها:


Avazak.ir

Pichak.net

1abzar.com

Sinak.ir 
social backlinks:

بک لینک و پیوند اجتماعی به لینک و پیوند شما در کانال‌های اجتماعی گوناگون گفته می گردد. معمولا تصور از کانال‌های اجتماعی فقط صورت‌بوک و تویئتر میباشد، البته این طور وجود ندارد. وبسایت‌هایی که تخصصی‌خیس به فرمان کانال‌سازی پرداخته‌اند را نیز می‌اقتدار جزو کانال‌های اجتماعی تیتر کرد.


social backlinks


وب سایت‌هایی که تخصصی‌خیس به فرمان کانال‌سازی پرداخته‌اند بک لینک و پیوند مسنجری:

در قبلی که مسنجری مانند یاهو مسنجر وجود داشت، از این نوع بک لینک و پیوند بسیار استعمال می شد. اکنون با ورود تلفن همراه‌های هوشمند، دیگر زمان آن رسیده میباشد که کسب و فعالیت خویش را با این مسنجرها ترکیب فرمائید.
عوارض نامناسب بودن مسنجرهای اهل ایران:

با حمایت‌هایی که دولت جدیدا از مسنجرهای اهل ایران نموده است، تعداد این نوع به شدت ارتقا داشته میباشد. مدیران این نوع مسنجرها با هر نحوه و ترفندی اعم از پاپ‌آپ، نصب اجباری و اجبار این نوع مسنجرها به یوزرها اهل ایران، قصد در بالابردن یوزرها داشته‌اند. البته شایعات و لطیفه‌هایی با مسئله شنود داده ها آن ها که سریع فراگیر شد و این‌که با به کارگیری از این نوع مسنجرها دولت یا این که هر ارگان متعلق‌ای می تواند به داده ها فردی دسترسی پیدا نماید، دلیلی شد تا این نوع مسنجرها نتوانند به پیروزی چشمگیری برسند. مالامال هزینه بودن این نوع تبلیغات، نامعتبر بودن آمار تعداد یوزرها و هم‌چنین به کار گیری نادر ایرانیان از مسنجرهای ملی و اهل ایران از عوارض نامناسب بودن آنها برای بک لینک و پیوند می باشند.بک پیوند تلگرام:

تلگرام دوستداشتنی‌ترین مسنجر برای ساخت و ساز بک پیوند صحیحدر فی مابین ایرانیان میباشد. امکاناتی که می‌قدرت از آن ها برای بک پیوند به دست آوردن به کار گرفت:


شبکه‌ها (فردی و همگانی)

سوپر مجموعه‌ها

ارسال پیام و پیوند خویش به صورت تک به تک به اشخاص حاضر در دفترچه تلفن شما

تولید ربات تلگرام (در پست‌های بعدی این فراگیری به طور تخصصی و بدون نقص قرار خواهد گرفت)

بک پیوند تلگرام
بک لینک و پیوند واتس‌اپلیکیشن:


پیوند‌های کلیک‌خور در واتس‌برنامه را بک پیوند واتس‌اپلیکیشن می گویند.
بک پیوند آفلاین:


به لینک و پیوند‌های شما در گوشه و کنار سیستم ادله‌ها، بروشور یا این که کارت‌های ویزیت بک پیوند آفلاین گفته میگردد. حتی در صورتی شخص آفلاین باشد، وقتی‌که آنلاین شد از پیوند شما به کارگیری خواهد کرد که منجر معرفی وبسایت یا این که مارک شما به بقیه افراد می گردد.


بک پیوند آفلاین


برنامه آکادمی آی تی


privacy policy
بک لینک و پیوند اپلیکیشنی:

به لینک و پیوند شما در نرم افزار‌های تلفن همراه بک پیوند اپلیکیشنی گفته می شود. این بک لینک و پیوند‌ها به دکان‌های برنامه داده شده‌است و یوزرها می بایست به نرم افزار دوستداشتنی خویش در‌این وبسایت‌ها لحاظ یا این که امتیاز دهند.
بک پیوند انجمنی:

ساخت‌و‌ساز یک بک پیوند درست در انجمن های گفت‌و‌گو نیز قادر است مسمر ثمر باشد. به لینک و پیوند شما در انجمن‌های بیان کرد‌وگو بک پیوند انجمنی گفته می شود، که در کلیه موردها هم مجانی میباشد. حتی بعضی وبسایت‌های پربازدید، با قیمتی تحت و مطلوب در انجمن‌هایشان برایتان بک لینک و پیوند می زنند.


بک پیوند انجمنی
بک پیوند های متنوع
بک لینک و پیوند کامنتی:

یکی مرسوم‌ترین و بی آلایش‌ترین بک پیوند‌ها میباشد که در اکثر مواقع بدون‌پول میباشد. می‌اقتدار آن را از کل سایت‌ها گرفت و برخی اوقات حتی نیازی به نام نویسی در تارنما وجود ندارد. در کشور ایران این نوع بک پیوند‌ها هنوز جا نیفتاده میباشد. در بیش‌خیس تارنما‌ها و بلاگ‌ها نیاز میباشد که حیث شما‌را رئیس تارنما تایید نماید، البته مدیران تارنما‌ها این نوع بک لینک و پیوند را اسپم به اکانت می آورند.


بک لینک و پیوند کامنتی


بک پیوند کامنت پیشنهادات و نظرها بازدیدکنندگان
بک لینک و پیوند فروشگاهی:

در سال‌های اخیر شاهد پرورش دکان‌های اینترنتی و جا افتادن فرهنگ و تمدن این نوع خریدها در جمهوری اسلامی ایران بوده‌ایم. میان هر 10 وبسایت برتر میهن یک مغازه مشاهده می شود.


بک لینک و پیوند فروشگاهی
طرز بک لینک و پیوند گیری از وبسایت فروشگاهی:

شاید برای شما دیدنی باشد که چه طور می‌اقتدار از یک تارنما فروشگاهی بک لینک و پیوند گرفت! منش اساسی این نوع بک لینک و پیوند، ارائه یک کالا حتی گهگاه به صورت ظاهری تنها در سمت تصاحب کردن بک لینک و پیوند و ساخت‌و‌ساز یک پست در تارنما است. شیوه های دیگری مانند گذاشتن کامنت نیز وجود دارااست که در قسمت گذشته فراگیری داده شد.


یاداوری: کل تارنما‌های (اطلاع رسانی) قابلیت و امکان تصاحب کردن بک پیوند را دارا‌هستند (مستم به ابداع و ترفند).


طریق بک لینک و پیوند گیری از وبسایت فروشگاهی
بک لینک و پیوند کتابی:

به بک پیوند شما در وبسایت‌های کتابخانه و pdfهای پایین اینترنت گفته می‌گردد. این نوع تارنما‌ها اکثرا به شما قابلیت و امکان ارسال پست و اشتراک کتاب را می دهند. رویت کرد خویش را تنها به وب سایت‌های اهل ایران محدود نکنید و همه وبسایت‌های دنیا را در لحاظ بگیرید.


بک پیوند کتابی
نحوه به دست آوردن بک لینک و پیوند کتابی: 

به یک کتاب یا این که نوشته‌ی‌علمی منحصربه‌فرد مندرج به‌وسیله خودتان یا این که یک کتاب از سطح نت نیاز دارید. در هر شکل می بایست یک کتاب الکترونیکی با مورد و محتوای مرتبط با سایت خویش ساخت‌و‌ساز فرمائید. حالا صرفا کافیست به یکی کتابخانه‌های الکترونیکی رجوع نمایید و با اشتراک‌گذاری کتاب الکترونیکی خویش، یک بک لینک و پیوند از آن وبسایت بگیرید.

مسلما نیاز وجود ندارد در پستی که ارسال می کنید لینک و پیوند وبسایت خویش را بیاورید. با آپلود کتاب شما به صورت pdf، یک کاغذ به تارنما متبوع اضافه گردد که به صورت آنلاین میباشد. در صورتی در کتاب متبوع پیوند وبسایت خویش را بیان کرده باشید، در وبسایت قرار میگیرد.
بک لینک و پیوند گرافیکی: 

به پیوند‌های شما که به صورت تصویری و گرافیکی پباده سازی گردیده‌اند، بک لینک و پیوند گرافیکی گفته می‌گردد. این نوع بک لینک و پیوند برای به اشتراک‌گذاری در وبسایت‌های گوناگون و تبلیغ مارک شما بسیار موثر میباشد. به صورت نمونه به لینک و پیوند تصویر تحت توجه نمائید:


بک پیوند گرافیکی
بک پیوند صوتی:

به نشانی وبسایت شما در پوشه‌های صوتی، بک پیوند صوتی گفته می گردد که در وب سایت‌های آوا به شدت مشاهده می شود. توصیه می کنیم در‌صورتی‌که محتوایی با فرمت صوتی منتشر میکنید، به طبع نشانی وبسایت خویش را در صدر و یا این که انتهای فولدر صوتی به صورت گفتاری تکرار نمائید.


بک لینک و پیوند صوتی
بک لینک و پیوند ویدئویی:

به لینک و پیوند‌های شما در فولدر های ویدئویی، بک پیوند ویدئویی گفته می گردد. واضح میباشد که می بایست به ساخت و ساز محتوا از نوع کلیپ بپردازید و یا این که ویدئوهای فرنگی را ترجمه نمائید. برای گذاشتن نشانی خویش در ویدیو می توانید از نرم‌افزار Kine Master به کار گیری فرمائید.


بک لینک و پیوند ویدئویی
بک پیوند ایمیلی:

به پیوند‌های ارسال گردیده به آدرس اینترنتی اشخاص، بک پیوند ایمیلی میگویند. در حالتی که لینک و پیوند‌ها از Gmail یا این که yahoo کلیک بخورند و گشوده شوند، تاثیر و سرعت بیشتری خواهد داشت. برای به دست آوردن این نوع بک لینک و پیوند به یک خزانه نشانی اینترنتی و پنل ارسال آدرس اینترنتی نیاز دارید.


بک لینک و پیوند ایمیلی
بک پیوند رقابتی (اساسی):

یک کدام از مهم ترین نوع‌های بک پیوند، داشتن بک پیوند از وب سایت‌های حریف خویش میباشد که بها هزینه کردن را نیز دارااست. به صورت نمونه محتوای وبسایت آکادمی آی تی ساخت سایت و نرم‌افزار نویسی میباشد. در حالتی‌که این کلمه ها را در گوگل سرچ فرمایید، متوجه میشوید که چقدر رقابت شدید میباشد. آیا این تارنما‌ها راضی می شوند به ما بک پیوند بفروشند؟ آری برخی از این وب سایت بک پیوند را به شما می فروشند و بعضا دیگر هم با به چنگ آوردن پولی بیش‌خیس این عمل را انجام می دهند.
بک پیوند دانشنامه‌ای (دایره المعارف):

یک کدام از دیگر از طریق‌های بک لینک و پیوند گیری، پیوند از دانشنامه‌ها میباشد. معمولا این خدمت‌ها متن گشوده می‌باشند و شما می توانید در آنان مقاله منتشر و یا این که بازنویسی فرمایید. دارای اسم و رسم‌ترین و پهناور‌ترین این خدمت‌ها ویکی پدیا میباشد البته به شما سفارش میکنیم که همت نمایید دانشنامه‌های مربوط به فن و محتوای وبسایت خویش را برای این فعالیت پیدا فرمایید.
بک لینک و پیوند خبری (ریپورتاژی):

معمولا بیش‌خیس وب سایت‌های گرانبها اهل ایران، بخشی را در تعرفه تبلیغاتی خویش دارا‌هستند به اسم ریپورتاژ. ریپورتاژ اطلاع رسانی (advertorial)، به شکلی از تبلیغات می گویند که در قالب یک گزارش منتشر می شود. مخاطبان و یوزرها وبسایت یا این که رسانه متبوع تصور می‌نمایند پست نشر یافته در واقع تلاشی سازمان یافته در سمت و سوی تقویت جنبه‌های فرضی، تولیدها یا این که سرویس ها در لحاظ آنها میباشد.


بک لینک و پیوند خبری (ریپورتاژی)
بک لینک و پیوند آپلودی:

به بک لینک و پیوند در آپلود سنترها، بک لینک و پیوند آپلودی میگوییم. واضح میباشد هنگامی کاربری عکس یا این که فایلی را در سایتی آپلود میکند، می بایست نشانی آن فولدر را در وب سایت خودش لینک و پیوند نماید. این فرمان موجب شده‌است آپلود سنترها بک پیوند‌های نسبتا متعددی میان سایر وب سایت‌ها به‌دست بیاورند.


بک پیوند آپلودی
خرید بک لینک و پیوند های آپلودی:

خرید بک پیوند از این وب سایت‌ها را به شما نیز پیشنهاد میکنیم البته راهی مجانی نیز برای بک لینک و پیوند به دست آوردن وجود دارااست. در آغاز یک پوشه (ترجیحا پوشه زیپ گردیده) را فراهم نمائید و اسم پوشه را به نشانی وبسایت خویش تغییر تحول دهید، آنگاه به تارنما آپلودی متبوع خویش مراجعه نمایید و این فولدر را در آن آپلود فرمایید. هم اکنون به لینک و پیوند داده گردیده برای دانلود پوشه مراجعه نمایید. به عبارتی‌طور که پس مفتوح کردن پیوند داده گردیده مشاهده میکنید، لینک و پیوند وب سایت شما درین کاغذ تارنما قرار گرفته میباشد.


خرید بک لینک و پیوند های آپلودی
بک پیوند پاپ‌آپی:

در میان تارنما‌های اهل ایران، تارنما‌های متعددی با خدمت معامله پاپ‌آپ وجود داراست که بازدید بالا و درجه الکسا قابل قبولی دارا هستند. این وب سایت‌ها مانند شرکتی می باشند که نمی‌توانید در آن ها تغییری بدهید یا این که کامنتی بگذارید که موجب تثبیت پیوند وب سایت شما بشود. دقت نمایید که‌این نوع تارنما‌ها بک پیوند نیز می فروشند و ارزش‌های قابل قبولی نسبت به سکو‌شان دارا‌هستند. پیشنهاد ما به شما این میباشد که در‌حالتی که وقتی قصد خرید بک لینک و پیوند داشتید از این نوع وب سایت‌ها خرید فرمایید.


بک لینک و پیوند پاپ‌آپی
عوارض خرید از وب سایت‌های پاپ‌آپ: 

قطعا در وب سایت‌های رقیبتان پاپ‌آپ‌هایی مشاهده کرده‌اید که از این خدمت‌ها استعمال می‌نمایند. در صورتی سایتی از یک تارنما دیگر بک لینک و پیوند داشته باشد و شما پیوند از سایتی که بک پیوند گرفته میباشد بگیرید؛ ارزشی متساوی نصف بک لینک و پیوند اولین بخش شما میشود.

هم‌چنین سایتی که میخواهد از این خدمت‌ها (تحت عنوان اکران‌دهنده) به کار گیری نماید، مایحتاج میباشد کدی را در وب سایت خویش قرار دهد که‌این کد طبیعتا مشتمل بر لینکی از وبسایت داد و ستد پاپ‌آپ میباشد، پس یعنی وبسایت پاپ‌آپی در کلیه تارنما‌های اکران دهنده پیوند شده‌است.
بک پیوند پستی:

در شرایطی‌که سایتی مطالب شما‌را نسخه برداری نماید و مخصوصا در صورتی حریف شما باشد، گوگل امتیاز ویژه‌ای برای شما و امتیاز منفی برای تارنما نسخه برداری‌کننده قائل گردد. در سود جايگاه شما در گوگل بهبود خواهد یافت. اکنون چه کاری بایستی کرد تا پست‌های شما در وبسایت‌های دیگر اسکن و پیوند شوند؟ هیچ عمل! صرفا ما یحتاج میباشد با ساخت و ساز محتوای باارزش و کاربردی، مدیران دیگر را تشویق به نشر مطالب خویش در سایتشان نمایید یا این که از تبلیغات ریپورتاژی به کار گیری نمائید که در ابتدا به آن اشاره شد. درصورتی که می خواهید مجانی این امتیاز را بدست بیاورید، مطالب خویش را در انجمن‌ها، کانال‌های اجتماعی و جاهایی که قابلیت تکثیر مقاله دارا‌هستند به یاور نشانی سایتتان اسکن فرمائید.


بک لینک و پیوند پستی


اهمیت بک لینک در رتبه بندی گوگل در سال 2020

بک لینک چه تاثیری بر کسب و کار ما دارد؟

بک لینک چیست و چطور ساخته می شود

پیوند ,بک ,لینک ,میباشد ,وب ,یک ,لینک و ,و پیوند ,بک لینک ,بک پیوند ,یا این

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
هارمونی باران کلینیک زیبایی ناب نیوز بک لینک و رپورتاژآگهی روناس نقش بیتا رایانه شکوفه سفید مطالب به روز زناشویی و معرفی جدید ترین محصولات زناشویی خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی آریا پلی آلومینیوم کلراید