محل تبلیغات شما


آیا این بک لینک ساخت بک لینک رایگان  و پیوند قادر است موجب گردد که شما یک پنالتی اخذ فرمائید؟

واقعیت این میباشد که هیچ کس پاسخ این پرسش را ظریف نمی داند.

شما نمی توانید هیچ وقت با اطمینان بگویید که آیا این لینک و پیوند برای جايگاه بندی های شما خوب میباشد یا این که بد، چون ممکن میباشد گوگل آن پیوند را به هیچ عنوان در جايگاه بندی های شما نظر نکند، ولی این ریسک نیز وجود داراست که گوگل چنین لینکی را به منزله خرید بک پیوند از یک سایت در حیث بگیرد و آن‌گاه شما در معرض اخذ یک پنالتی از جانب گوگل قرار خواهید گرفت.

همین حالت برای اخذ بک لینک و پیوند ها از روش کامنت ها نیز وجود دارااست. در بعضی از مواقع این لینک و پیوند ها تحت عنوان پیوند های خوب تلقی می‌شوند و می‌توانند بر سکو بندی ها تاثیر گذار باشند، البته در بعضا مواقع همین پیوند تحت عنوان لینک و پیوند های اسپم در حیث گرفته می گردند و برای صاحبان تارنما ها در جايگاه بندی ها دردسر ساز میگردند. در شرایط کلی می قدرت اظهار‌کرد که ابدا نباید از طریق های غیر سنجیده و فریب کارانه برای جذب بک پیوند ها بهره مند شد چون اثرات منفی آن ها می‌تواند به مراتب بسیار بدتر و خطرناک خیس از آنچه که شما تصور می‌کنید باشد.

در وضعیت کلی می اقتدار مساله کیفیت بالا بودن یا این که نبودن بک پیوند ها را به طور ذیل خلاصه نمود:


شما بایستی کاری فرمائید که بتوانید گوگل را قانع نمائید که بک لینک و پیوند های تارنما شما به طور کامل طبیعی و خودجوش میباشند و شما برای ساخت‌و‌ساز آنان از حقه هایی مثل پرداخت پول یا این که بده بستان لینک و پیوند به کارگیری ننموده اید، در چنین قوانینی حتی بک پیوند هایی که شما از دامنه های معدود اعتبار هم اخذ مینمایید میتواند برای سکو بندی وبسایت شما موثر باشد”.


اهمیت بک لینک در رتبه بندی گوگل در سال 2020

بک لینک چه تاثیری بر کسب و کار ما دارد؟

بک لینک چیست و چطور ساخته می شود

پیوند ,ها ,بک ,لینک ,های ,بندی ,لینک و ,و پیوند ,بک پیوند ,بک لینک ,پیوند ها

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
پارتیشن اداری | قیمت و خرید پارتیشن اداری صادرات به عراق اپلیکیشن اندروید everything پویا رایانه نگین طبیعت شرکت کالای صنعت نفت bamdaroos کمان ناوک مدرسه شاد