محل تبلیغات شما

بک لینک و پیوند خوب دربرگیرنده مواقعی می شود از قبیل:
خصوصیت ساخت بک لینک رایگان  رل در تگ انکر تکست برای پباده سازی نخستین
داشتن رابطه موضوعی در دو تارنما لینک و پیوند دهنده و گیرنده
رعایت واژه کلیدی مطلوب در تگ انکرتکست
محل قرارگیری بک لینک و پیوند
و…
که به اختصار توضیح می دهیم.خصوصیت های بک لینک و پیوند کیفیت عالی
بک لینک و پیوندهنگامی که یک پیوند در ورقه خویش میسازیم در واقعیت داریم از تگ به کار گیری می‌کنیم. در حالتی‌که با طراحی وب سایت آشنا باشید می‌دانید که تگها در HTML دربردارنده چند صفات هستند تا به توضیح دقیقتر آن تگ بپردازند.در شکل وم می‌توانید برای داده ها بیشتر بدین برگه مراجعه‌نمایید.
یک کدام از این صفات که در فهرست سازی وب سایت ها به گوگل یاری میکند خصوصیت رل میباشد. خصوصیت رل مقادیر متنوعی می‌گیرد که برخی از آنان dofollow و nofollow هست.
در طی فهرست سازی، گوگل، بیشتر پیوند هایی را مد حیث قرار میدهد که مقدار dofollow را دارا باشند. پس برای اینکه از روش بک لینک و پیوند از گوگل امتیاز بگیریم بهتر میباشد که لینک و پیوند ما دارنده مقدار dofollow باشد.
تگ انکرتکست ( Anchortext Tag )
ولی مواردی یافت میگردد که لینکی در کاغذ قیمت یا این که بضاعت و توان ایندکس شدن در فهرست گوگل را ندارد. در سود با مقدار nofollow به گوگل می شناسانیم که‌این لینک و پیوند را نادیده بگیرد.

در پیشین یقین بر این بود که لینک و پیوند های نوفالو تاثیری بر سئوی وب سایت ندارد. این تا حدودی صحیح بود. ولی هنگامی را فکر کنید که‌این پیوند سبب ارتقا ترافیک وب سایت شما خواهد شد و این برابر میباشد با اعتبار بیشتر و در سود بالا رفتن رنکینگ وبسایت و به تبع آن ارتقا بازدید کننده.

اعتبار بک لینک و پیوند

یکی‌از دیگر از چیزهایی که می بایست برای داشتن بک لینکی باکیفیت داشته باشیم این میباشد که از سایتی لینک و پیوند بگیریم که با تارنما ما یا این که با آن برگه خاص رابطه موضوعی داشته باشد. این رابطه موضوعی از طرف گوگل دربرگیرنده امتیاز میباشد و خیلی بهتر از آن میباشد که از یک تارنما بی رابطه بک پیوند بگیریم.

محل قرارگیری بک لینک و پیوند نیز دارای اهمیت میباشد. تحت تارنما یا این که نوار کناری مکان خیر برای بک لینک و پیوند دریافت کردن نیستند. بهتر میباشد که در محتوای مهم برگه و با کلمه و واژه کلیدی مربوطه باشد.

در انکرتکست یا این که به عبارتی تگ محلی برای متن قابل اکران لینک و پیوند ما وجود دارااست. درصورتی که آن متن با واژه و کلمه کلیدی درخور برگه ما یکسان باشد، از دید گوگل بهتر میباشد و بها متعددی داراست.

همینطور این را بایستی در حیث بگیریم که اعتبار سایتی که به ما بک لینک و پیوند میدهد بسیار اصلی میباشد. همت فرمایید برای بالا رفتن اعتبار وب سایت خویش از تارنما های دارای اعتبار تنظیم اش فرمایید. و این را بدانید که تعدد لینک و پیوند از یک تارنما برای گوگل هم اندازه به عبارتی یک دانه میباشد. پس کارایی فرمایید بجای داشتن هزار بک لینک و پیوند از یک وبسایت، آبادی بک پیوند از روستا وبسایت داشته باشید که‌این از نگاه گوگل بهتر میباشد.چه طور از بک پیوند بد بدور بمانیم
بک پیوند

در آغاز می بایست نوع بد آن را بشناسیم تا شل خیس از آن ها بدور بمانیم. بک پیوند های بد برای وب سایت سود مع به هم پا دارا‌هستند. یعنی ما یک پیوند می گیریم تا از نتیجه ها خوب آن فایده بجوییم. ولی در کمال ناباوری می‌بینیم که امتیاز منفی گوگل مشتمل بر حالا ما شده‌است.

معنی آن بسیار روشن میباشد. بک پیوند اعتباری میباشد که یک وب سایت دیگر به وبسایت ما می‌دهد، برای محتوا یا این که مطلبی که داریم. هم اکنون در شرایطی که به هر طریقی بخواهیم از تیتر بک لینک و پیوند سؤ به کارگیری کنیم، گوگل متوجه ترفندهای ما می‌شود و گشوده امتیاز منفی برای تارنما در لحاظ می‌گیرد.

ترفندهای متعددی برای به دست آوردن لینک و پیوند وجود داراست که بایستی توجه فراوانی در به کارگیری از آن ها بخرج دهیم.

این تعدادی بک لینک و پیوند را نداشته باشیم بهتر میباشد:

لینکی که از سایتی نامربوط برای وبسایت خویش گرفته اید
لینکی که از سایتی ضعیف با محتوایی ضعیف گرفته اید
لینکی که مبلغی بوده و هزینه برای آن پرداخته اید
بک لینکی که به واحد سنجش زیاد و تردید برانگیز در یک برگه مستعمل باشد
از معامله بک لینک و پیوند بشدت پرهیز کنید
از تارنما هایی که بک پیوند بدون پول ارائه می دهند نیز خودداری کنید. زیرا این تارنما ها برای تمامی بک پیوند می‌سازند، از این رو قیمت خودش و تارنما شما‌را زیر می آورند

اهمیت بک لینک در رتبه بندی گوگل در سال 2020

بک لینک چه تاثیری بر کسب و کار ما دارد؟

بک لینک چیست و چطور ساخته می شود

پیوند ,لینک ,بک ,میباشد ,گوگل ,تارنما ,لینک و ,و پیوند ,بک لینک ,وب سایت ,بک پیوند

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
گل ارکید ساندویچ پانل صدفی رنگ کهربا فان دوربین های دیجیتال ستاره سهیل فرکتال هنر کافه مانتو ایران من خانه ترجمه