محل تبلیغات شما

ایده نگارش این نوشته‌ی علمی ، وقتی برای ساخت بک لینک رایگان   اینجانب به وجود آمد که از روش تورنت پیرو پکیج های فراگیری پیوند بیلدینگ به گویش انگلیسی بودم.

در بین ویدئو های متعددی که دیدم ، به یک ویدئو ۲ گیگابایتی رسیدم که قیمتی حدود ۱۷۰ دلار داشت و یک بهینه سازی فعالیت پاکستانی (رضا شیرازی شون) در آن با زبان بسیار بد انگلیسی ، پروژه ای را با به کار گیری از بک لینک و پیوند هایی که در وب سایت tumblr می گرفت به حاصل بسیار نیکی رساند .

بک لینک و پیوند تامبلر

بعد از آزمایش این قضیه برای یکسری سایت روی کلمه ها کلیدی با مشقت میانگین و تصاحب کردن فیض های بسیار خوب ، بر آن شدیم تا نوشته‌ی علمی ای در مورد تصاحب کردن بک لینک و پیوند از وبسایت بسیار گران بها tumblr بنویسیم که نتایج آن را در متن تحت می‌توانید مطالعه فرمائید :

این ایام یافت کردن بک لینک و پیوند های خوب و توانمند طاقت فرسا شده‌است.

این وجه صحیح مثل اصطکاک باد در مقابل تکان خودرو کار می‌نماید؛ شما ناچار میباشید از مقطع و انرژی که میتوانید برای ساخت و ساز محتوای عالی و یا این که ساختن کمپین های نشانی اینترنتی مارکتینگ بگذارید، برای یافت کردن و ساختن لینک و پیوند های کارآمد معدود فرمائید.

احتمالا شما هم تحت عنوان یک بهینه سازی عمل، ایده به کارگیری از تامبلر برای اخذ بک پیوند به سایت تان را شنیده اید. حقیقت این میباشد که لینک و پیوند های تامبلر مثل میوه شاخه های زیر درخت می باشند که دسترسی به آنها خیلی سریع می باشد و خب مزیت های خیر هم برای شما دارا‌هستند.لینک و پیوند های دریافتی از تامبلر می توانند شمارا از برگه پنجم به ورقه نخستین ببرند و ولی در صورتی‌که صحیح انجام نشوند، میتوانند برعکس همین گزینه هم فعالیت نمایند.

اینجانب اسماعیل فروغ و روشنایی محمدی از وبمسترسلام امروز به شما خاطر می ‌دهم که چطور از تامبلر برای تاثیرگذاری مثبت در بهینه سازی خودتان به کارگیری نمائید و همچنین تعدادی استراتژی برای ساخن بک لینک و پیوند از تامبلر را مطرح می کنم.

تاریخچه پیوند های تامبلر
تامبلر یک پلتفرم وب لاگ نویسی میباشد؛ چیزی شبیه به وردپرس و یا این که وب لاگ اسپات…

مراحل سهل اشتراک گذاری محتوا در تامبلر سبب ساز شده‌است که علاقمندان به شبکه‌های‌مردمی مثل اینستاگرام و توییتر هم از این پلتفرم استقبال نمایند.

نظریه این میباشد
اولیه شما با ساخت‌و‌ساز یک بلاگ در تامبلر یک پایین دامنه از این پلتفرم میگیرید که می توانید از روش تکثیر پست در آن به وبسایت خودتان پیوند بدهید.
این پست ها میتوانند به وسیله دیگر یوزرها هم گشوده انتشار شوند تا هم بلاگ تامبلر شما و هم وبسایت شما پیوند های جدیدی بگیرند.
بد وجود ندارد بدانید تا سال ۲۰۱۶ همگی لینک و پیوند هایی که از تامبلر بیرون میشد به طور فالو بودند و همین فرمان سبب گردیده بود تا این پلتفرم تحت عنوان یک معدن طلای بک لینک و پیوند شناخته گردد البته در سال ۲۰۱۶ تامبلر آغاز به به کار گیری از جاواسکریپ در پیوند های فرنگی کرد که‌این عمل سبب از در بین رفتن بها بالای پیوند ها شد. علاوه بر این تامبلر به کلی لینک و پیوند های مو جود باطن تصاویر را حذف کرد.

کل این مورد ها منجر شدند که امروز این پرسش مطرح باشد که آیا هنوز تامبلر برای seo اثرگذار میباشد؟

یا این که در شرایطی که بخواهیم این پرسش را بهتر ذکر کنیم می بایست بگوییم آیا لینک و پیوند های تامبلر بها هنگامی که برای آن ها میگذارید را دارااست؟”

اهمیت بک لینک در رتبه بندی گوگل در سال 2020

بک لینک چه تاثیری بر کسب و کار ما دارد؟

بک لینک چیست و چطور ساخته می شود

پیوند ,های ,لینک ,تامبلر ,بک ,یک ,و پیوند ,لینک و ,پیوند های ,بک لینک ,از تامبلر

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
پزشکی- سلامت سلامتی صنایع سیم و کابل گرافیک مذهبی خرید و فروش پمپ آب و بوستر پمپ آب درب اتوماتیک آریاز seowebdesign فروش ،خدمات ومشاوره گیت فروشگاهی فروشگاه مجازی معرفی انواع لپ تاپ